درباره ما

 

مرکز آکادمی تخصصی معماران جوان از سال ۱۳۸۹ در شهر گرگان به همت عضو هیات رئیسه نظام مهندسی استان تهران، اساتید مجرب و مهندسین گرامی با مدیریت سرکار خانم مهندس زهرا نجاتی تاسیس شد، که فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۳ در زمینه آزمون‌های نظام مهندسی آغاز کرده است.
مهمترین هدف معماران جوان، ارتقا و پیشرفت همه مهندسین در سرتاسر کشور عزیزمان، از کوچکترین روستاها تا بزرگترین شهرها می‌باشد. لذا با تلاش برای فراهم کردن امکانات و آموزش‌های از راه دور توانسته‌ایم در حد قابل قبولی به این مهم دست یابیم.
آموزش‌های آنلاین و از راه دور آکادمی معماران جوان با نام سامانه جامع برخط معمار از سال ۱۳۹۵ راه اندازی شد تا به نیاز هنرجویانی که دسترسی به دوره‌های حضوری ندارند، پاسخ دهد. داوطلبین تنها با صرف هزینه و انرژی کمی قادرند با استفاده از برنامه‌ریزی‌های منسجم، شرکت در سمینارهای آنلاین و وبینارهای آموزشی و خدمات ویژه دیگر، در آزمون های نظام مهندسی در رشته‌های نظارت، اجرا و طراحی امتیار قبولی کسب کنند. سامانه جامع برخط معمار اولین سامانه‌ای است که در زمینه آموزش‌های آنلاین در سطح کشور شکل گرفته است و به جهت ثبت آن، هیچ موسسه و مدرسی نمی تواند مدعی تاسیس اولین سیستم آموزش الکترونیک باشد.
خداوند را شاکریم که آموزش‌های الکترونیکی تخصصی با کیفیت و سطح علمی برابر با آموز‌ش‌های حضوری در زمینه آزمون‌های نظارت، اجرا و طراحی نظام مهندسی با استقبال بسیار خوب و بازخورد قابل قبولی در بین داوطلبین مواجه شده است.
گروه آکادمی معماران جوان اولین و تنها تیم فعال به صورت کاملا تخصصی است که به موجب رونمایی از رویکردهای خود، شاهد عکس‌العمل‌های غیرحرفه‌ای و بعضا مخرب از جانب همکاران و موسسات دیگر بوده‌است، بدیهی است همیشه افراد موفق الگوی رقیبان خود قرار گیرند اما ما به رقابت سالم معتقدیم و به راهی که در پیش گرفته‌ایم ایمان داریم.
آنچه در سر می‌پرورانیم منجر به هموار کردن راه مهندسان میهن عزیزمان خواهد بود و با همین هدف تیم آکادمی معماران جوان هر لحظه پرقدرتمندتر از گذشته به کار خود ادامه خواهد داد.