آمادگی در آزمون های نظام مهندسی (سمینار آنلاین قبولی در آزمون طراحی معماری)

آمادگی در آزمون های نظام مهندسی (سمینار آنلاین قبولی در آزمون طراحی معماری)

جهت آمادگی در آزمون های نظام مهندسی چه کارهایی باید انجام داد؟

قبولی در ازمون های نظام مهندسی،ملزم تسلط شما به مباحث مقررات ملی و طراحی است.اگر در بازار کار بوده باشید فهم مطالب کتب مقررات ملی بسیار راحتتر خواهد بود. آشنایی با مسائل اجرایی می تواند در قبولی شما در ازمون های نظام مهندسی تاثیر گذار باشد.

از بین رشته های ساختمان، رشته معماری نیز می تواند یکی از رشته های آزمون های نظام مهندسی باشد. آزمون های رشته معماری شامل نظارت،طراحی، و اجرا می باشد.

آمادگی در آزمون های نظام مهندسی (سمینار آنلاین قبولی در آزمون طراحی معماری)

آکادمی معماران جوان برگزار کننده دوره های آمادگی در آزمون های نظام مهندسی

قبولی در آزمون های طراحی معماری در طی دوره های اخیر،بسیار راحت نیست. کمااینکه مستلزم تلاش و تمرین و تسلط بسیار داوطلب می باشد. در این خصوص در سراسر کشور دوره های بسیاری توسط موسسات در حال برگزاری است. از جمله این موسسات، آکادمی معماران جوان است.

آکادمی معماران جوان بیش از ۴ سال است که به صورت تخصصی در زمینه آزمون های نظام مهندسی فعالیت می کند.درصد قبولی این آکادمی میانگین بین ۵۰ الی ۷۰ درصد بوده است. همین باعث پذیرش مدرس توسط دانشگاه شیراز شده است.

برگزاری سمینار آمادگی در آزمون های نظام مهندسی در شیراز

دانشگاه شیراز در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ در دانشگاه شیراز سمینار آنلاین موفقیت در آزمون های ورود به حرفه مهندسین به صورت آنلاین برگزار کرد. در این سمینار نیز از خانم مهندس زهرا نجاتی دعوت به عمل آمد.علاوه بر ایشان ،مدرسین متخصص دیگر در حیطه های آموزشی نیز حضور داشتند. برگزاری دوره های شیراز به مدت ۶۸ ساعت در یک دوره آموزشی به طول انجامید. رضایت هنرجویان در حضور این دوره ها بسیار بالا بوده است. تصمیم براین داریم که در ادامه بخش کوتاهی از فیلم سمینار را مشاهده در اختیار شما قرار دهیم.

این فیلم به صورت آنلاین می توانید مشاهده کنید.

لینک ورود به کانال های آموزشی تلگرام معماران جوان

جهت استفاده از مطالب آموزشی و شرکت در آزمون های آزمایشی می توانید وارد کانال تلگرام آکادمی معماران جوان شوید.سئوالات موجود در آزمون های آزمایشی نظارت و اجرا کاملا تالیفی است.این آزمون ها در سراسر کشور برگزار می شود.

لینک ورود به کانال آموزشی آکادمی معماران جوان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code