رزرو جهت شرکت در دوره های آمادگی در آزمون نظام مهندسی آکادمی معماران جوان

 

دانش آموختگان عزیز، آکادمی معماران جوان به اطلاع می رساند، با توجه به استقبال فراوان و دعوت عزیزان مبنی بر حضور مدرس برتر کشور خانم مهندس زهرا نجاتی ،در شهرهای کشور در جهت ارتقاء کیفی مهندسی و آمادگی هنرجویان در  قبولی این عزیزان در آزمون های ورود به حرفه مهندسان ،دوره های آموزشی برگزار می کند.
مهندسین عزیزی که مایل به شرکت در کلاس‌های حضوری آمادگی در آزمون طراحی معماری هستند هرچه سریعتر با مراجعه به………………. و انتخاب شهر موردنظر خود پیش ثبت نام خود را انجام دهند،این پیش ثبت نام به منزله رزرو و حضور شما در دوره ها تلقی می شود،و در صورت انصراف دانش آموخته این هزینه عودت داده نخواهد شد. لکن توجه شود که در صورت عدم برگزاری دوره توسط آکادمی معماران جوان، این هزینه توسط آکادمی به دانش آموختگان عزیز برگردانده خواهد شد.

همچنین با توجه به حضور مدرس در شهرهای بسیار، اولویت روزهای پنجشنبه و جمعه و دیگر روزهای هفته براساس ترتیب تکمیل ظرفیت شهرها خواهد بود و هر شهری که زودتر به حدنصاب برسد،روز مناسب تر به آن شهر اختصاص داده خواهد شد. اعلام ریز برنامه بعد از تکمیل دوره ها به اطلاع عزیزان از طریق سایت خواهد شد.

💥💥توجه: ثبت نام #گروهی دونفره و بیشتر شامل ۱۰% تخفیف به هر نفر خواهد شد.لذا کافیست در حین ورود مشخصات خود، به تعداد اعضای گروه رزرو را وارد نمایید تا در اسرع وقت جهت دریافت اسامی زیر گروه ها با شما تماس حاصل شود. 💥💥

جهت مشاهده رزومه و آشنایی بیشتر با مدرسین آکادمی معماران جوان کافیست از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code