ثبت نام دوره های طراحی معماری نظام مهندسی

ثبت نام دوره های آنلاین طراحی معماری(دوره های جدید آمادگی آزمون نظام مهندسی پایه۳)

ثبت نام دوره های طراحی معماری نظام مهندسی

آیا نکاتی که لازمه قبولی در آزمون طراحی معماری نظام مهندسی می باشد را می دانید؟

آکادمی معماران جوان چندین سال است که در زمینه آموزش های تخصصی نظام مهندسی فعالیت می کند. این موسسه از ابتدای سال ۹۵ موسس و بنیانگذار آموزش های تخصصی آنلاین، حوزه فعالیت خود را تخصصی تر کرده است. هدف آکادمی معماران جوان ارتقاء کیفی سطح علمی مهندسی معماری در سطح کشور است. لذا در این خصوص یکی از فعالیت های خود را گسترش داده است. این فعالیت آموزش های تخصصی ویژه آزمون های نظام مهندسی می باشد.

ثبت نام دوره های آنلاین طراحی معماری(دوره های جدید آمادگی آزمون نظام مهندسی پایه۳)

یکی از راهکارهای قبولی در آزمون های طراحی معماری ثبت نام دوره های آنلاین طراحی معماری،آکادمی معماران جوان است.آزمون طراحی معماری یکی از مهمترین آزمون های نظام مهندسی برای یک مهندس معمار است. آزمون طراحی معماری یکی از سه آزمون رشته معماری است.

در جهت قبولی در آزمون طراحی معماری، راهکارهای زیادی ارائه خواهیم داد.یکی از این راهکارها برگزاری دوره های کاملا آنلاین به صورت ویدیو کنفرانس است. دانش آموختگان در هر جایی از ایران می توانند با دسترسی به یک لپ تاپ (گوشی موبایل)،اینترنت با سرعت مناسب،میکروفن، با مدرسین معماران جوان در ارتباط به صورت تصویر و صوتی باشند.

لذا این دوره هم علاوه بر برگزاری دوره های حضوری در شهرهای پیشفرض، دوره آنلاین هم قرارداده ایم.

جهت ثبت نام در دوره های آنلاین طراحی معماری کافیست وارد لینک پیش ثبت نام که در زیر قرار گرفته است ، شوید. لکن قبل از پیش ثبت نام حتما اساسنامه برگزاری دوره های آکادمی معماران جوان را مطالعه کنید.

لینک پیش ثبت نام دوره های طراحی معماران جوان

 

دانلود اساسنامه برگزاری دوره های آکادمی معماران جوان

لازم به ذکر است پس از پایان مدت پیش ثبت نام و  تکمیل ظرفیت، دوره های آکادمی معماران جوان در استان های مذکور  آغاز خواهد شد.

امید است که با لطف بی نظیر شما عزیزان و با تلاشهای مستمر آکادمی معماران جوان، بتوانیم آینده ای بهتر برای جامعه مهندسین معمار در سرزمین خود ،ایران رقم بزنیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code