دانلود مبحث 21 مقررات ملی ویرایش جدید95 - پدافند غیرعامل

دانلود مبحث ۲۱ مقررات ملی ویرایش جدید۹۵ – پدافند غیرعامل

دانلود مبحث 21 مقررات ملی ویرایش جدید95 - پدافند غیرعاملدانلود مبحث ۲۱ مقررات ملی ویرایش جدید۹۵ – پدافند غیرعامل

در ماه های اخیر اکثرا در سایتها به دنبال فایل پی دی اف ، دانلود جدیدترین ویرایش مباحث مقررات ملی هستند.یکسری از مباحث از جمله مبحث ۲۱ مقررات ملی چاپ و منتشر شده است.لکن در بسیاری از شهرها هنوز این مبحث جهت خرید توزیع نشده است. به این جهت برای مهندسین عزیز این مبحث را اسکن نموده ایم . با دانلود این فایل می توانید به راحتی به ویرایش جدید مبحث ۲۱ مقررات ملی دست پیدا کنید.

آخرین ویرایش مبحث ۲۱ مقررات ملی ویرایش سال ۹۵ می باشد که در ادامه می توانید فایل آن را دانلود کنید. این کتاب حدودا یک ماه است که به چاپ رسیده است و قیمت آن ۶۰۰۰۰ ریال می باشد. شما می توانید در این پست به صورت رایگان دانلود کنید.

این مبحث که اختصاص دارد به عایق بندی و تنظیم صدا، برای رشته معماری می تواند یکی از منابع مهم محسوب شود . از این مبحث هر دوره میانگین سه سئوال را به خود اختصاص می دهد.لذا مطالعه دقیق آن با توجه به حجم اندک و سادگی و روانی مطالب به تمام مهندسین معمار توصیه می شود.

دانلود ویرایش جدید مباحث مقررات ملی

جهت دانلود ویرایش جدید مباحث دیگر مقررات ملی پست های ما را دنبال کنید. این آکادمی اولین مجموعه ای است که فایل پی دی اف مباحث ویرایش ۹۵ و ۹۶ را در اختیار شما قرار خواهد داد.

کدام مباحث در حال ویرایش هستند؟

برای آزمون دوره آینده کدام مباحث در حال تغییر هستند؟؟؟کدام مباحث چاپ و ویرایش جدید داشته اند؟ جهت مشاهده ویرایش جدید مباحث می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

برای این فایل و اسکن آن زمان زیادی صرف شده اما آن را رایگان قرار دادیم ، لذا خواهشمندیم جهت ارسال آن به دوستان صرفا لینک سایت را به عزیزان دهید تا از سایت ما آن ها تهیه کنند سپاس فراوان

دانلود مبحث ۲۱ مقررات ملی ویرایش جدید۹۵ – پدافند غیرعامل

لینک ورود به کانال های آموزشی تلگرام معماران جوان

جهت استفاده از مطالب آموزشی و شرکت در آزمون های آزمایشی می توانید وارد کانال تلگرام آکادمی معماران جوان شوید.سئوالات موجود در آزمون های آزمایشی نظارت و اجرا کاملا تالیفی است.این آزمون ها در سراسر کشور برگزار می شود.

لینک ورود به کانال آموزشی آکادمی معماران جوان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code