دانلود تیترواژه ویژه قبولی در آزمون های نظارت و اجرا نظام مهندسی

تیترواژه ویژه قبولی در آزمون های نظارت و اجرا

تیترواژه ویژه قبولی در آزمون های نظارت و اجرا نظام مهندسی

تیترواژه ویژه قبولی در آزمون های نظارت و اجرا نظام مهندسی مکمل کلیدواژه هستند.علاوه بر کلیدوازه که می تواند یکی از راهکارهای کسب موفقیت در آزمون های نظام مهندسی باشد در ادامه به دیگر روش ها می پردازیم.یکی از روش های نحوه مطالعه کتب مقررات ملی لیبل گذاری است . درحین مطالعه می‌توانید به وسیله برچسب‌هایی عناوین مهم را مشخص کرده و دسترسی به آن را در جلسه آزمون راحت‌تر کنید. با توجه به حجم و قطر کتب مقررات ملی استفاده از لیبل می تواند باعث سردرگمی و بعضا تعداد بالای آن استفاده از کتاب ها را در جلسه آزمون دشوار سازد.اما قطعا با نظم بیشتر و در نظر گرفتن یکسری نکات استفاده از لیبل هم در نتیچه مطلوب موثر باشد.

 

تیترواژه چیست؟

تیترواژه های معماران جوان ، جداولی شامل تیترهای کلیدی مباحث ۲۲ گانه مقررات ملی هستند.تیترواژه ها  از عناوین بندها و متن هر بند استخراج می شوند. به شما کمک می‌کنند که با نگاهی گذرا به عناوین مهم در پاسخگویی به سئوالات سریعتر عمل کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

تیترواژه ویژه قبولی در آزمون های نظارت و اجرا نظام مهندسی چیست؟

در این فصل براساس آزمون های مرحله ای آکادمی، مباحث سوم- سیزدهم – نوزدهم و بیست و یکم تهیه گردید است. هر یک از تیترواژه ها دو برگ می باشد. جهت دسترسی راحتتر این محصول، هر مبحث به صورت جداگانه جهت خریداری در اختیار گذاشته شده است. بنابراین هر دانش آموخته نیازی نیست برای هر مبحث هزینه کل محصول را پرداخت کند.

تیترواژه مناسب چه داوطلبینی است؟

تیترواژه برای کسانی مفید است که حداقل یک بار متن کتاب‌ها را خوانده‌اند. چرا که باید حداقل آشنایی با موضوع و مباحث داشته باشید تا بتوانید از تیترواژه استفاده مفید ببرید. تیترواژه در واقع به مطالعه و درک مفهومی مطالب کمک می کند.

مبلغ تیرواژه های آماده جهت تهیه را می توانید در زیر مشاهده کنید و نسبت به خریداری اقدام کنید.

خرید تیرواژه ویژه قبولی در آزمون های نظارت و اجرا آزمون های نظام مهندسی

تیترواژه مبحثخرید تیترواژه
مبحث 3 مقررات ملی2000 تومان
مبحث 13 مقررات ملی2000 تومان
مبحث 19 مقررات ملی1000 تومان
مبحث 21 مقررات ملی2000 تومان
خرید کلی 4 مبحث 13-19-3-21 6000 تومان
مبحث 7 مقررات ملی1000 تومان
مبحث 12 مقررات ملی1500 تومان
مبحث 9 مقررات ملی3000 تومان

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code