ثبت نام آزمون های آزمایشی نظارت و اجرا معماری دوره دوم آکادمی معماران جوان

ثبت نام آزمون های آزمایشی نظارت و اجرا معماری نیمسال دوم ۹۶ آکادمی معماران جوان

ثبت نام آزمون های آزمایشی نظارت و اجرا معماری دوره دوم آکادمی معماران جوان

ثبت نام آزمون های آزمایشی نظارت و اجرا معماری ۹۶

لازم است اعلام داریم که بعد از برگزاری چندین دوره آزمون آزمایشی نظارت و اجرا ویژه آمادگی ورود به حرفه مهندسان، همچون گذشته با برنامه ریزی های مدون و برگزاری آزمون های آزمایشی و جامع ، در خدمت دوستان هستیم تا همپای شما مشاورین و مدرسین معماران جوان نکات قبولی در آزمون پیش رو را در اختیار شما دوستان قرار دهد.

با توجه به اینکه در نیمسال دوم آیا آزمونی از طرف سازمان نظام مهندسی برگزار می شود یا خیر؟؟ لکن آکادمی دوره اول (فاز اول) ثبت نام آزمون های آزمایشی نظارت و اجرا معماری خود را در آبان ماه به اتمام رسانده و در حال حاضر در حال برگزاری و مشاوره داوطلبین در گروه پشتیبانی است که خداروشکر دوستان از این آزمون های آزمایشی نظارت و اجرا معماری بسیار راضی هستند.

ثبت‌نام آزمون‌های آزمایشی نظارت و اجرای معماری فاز دوم  نیمسال دوم سال ۱۳۹۶آغاز گردید.

با توجه به اینکه اخیرا نتیجه آزمون های نظام مهندسی مهر ۹۶ اعلام شد،و براساس درخواست بسیار داوطلبین در خصوص برگزاری فاز دوم آزمون های آزمایشی نظارت و اجرا ویژه شرکت کنندگان و متقاضیان جدید، آکادمی معماران جوان ثبت نام فاز دوم را آغاز نمود.

هدف از ایجاد این فاز پاسخ دادن به نیاز آن دسته از داوطلبینی است که در آزمون نظام مهندسی مهرماه ۹۶ نمره قبولی کسب ننموده‌اند و قصد شرکت در آزمون بعدی را دارند.

 

۶ آزمون آزمایشی نظارت معماری و ۶ آزمون آزمایشی اجرا معماری

دوره ها به دو بخش آمادگی در آزمون نظارت و آمادگی در آزمون اجرا تقسیم می شود. هر دوره خود شامل ۶ آزمون آزمایشی و ۳ آزمون جامع می باشد. مبلغ  ۶ آزمون نظارت و اجرا به تفکیک تنها ۳۰ هزار تومان می باشد . در واقع شما دوستان برای هر آزمون آزمایشی تنها ۵هزار تومان پرداخت می کنید.

افزایش نرخ ثبت نام در آزمون های آزمایشی نظارت و اجرا معماری

با توجه به سرمایه گذاری و افزایش جامع آماری، هزینه آزمون ها تا ۱۵ دی ماه ۹۶ تنها ۳۰ هزارتومان است. لکن از ۱۵ دی ماه این هزینه ۳۰% افزایش می یاید و ۴۰هزارتومان خواهد شد.

فرم ثبت نام در این آزمون ها را با راهنمایی که در هر فیلد گذاشته شده است در اختیار شما قرار گرفته است،لذا لطفا با دقت آن را تکمیل نمایید و حتما از مراحل آن برای خود یک آرشیو تهیه نمایید.

توجه شود در صورتی که متقاضی شرکت در هر دو آزمون آزمایشی نظارت و اجرا هستید باید برای هر کدام به صورت مجزا ثبت نام کنید و کدداوطلبی مجزا دریافت کنید.

دوستان میتوانند قبل از طی مراحل ثبت نام فیلم زیر را که مراحل ثبت نام را توضیح داده شده است مشاهده نمایند، و سپس با آگاهی ثبت نام خود را نهایی نمایند. توجه کنید تنها تا ۲۰ دیماه مهلت ثبت نام می باشد و بعد از آن از پذیرش و یا تمدید مدت ثبت نام معذور هستیم.

 تمامی فیلدها را با دقت پر کنید لطفا.

به دلیل مشکلات اخیر سرور لطفا جهت ثبت نام از طریق لینک زیر اقدام نمایید. و بعد از آن حتما توجه کنید به پشتیبانی زیر که شماره آن را ارسال کرده ایم پیام داده و کدداوطلبی را به همراه تصویر شناسنامه ارسال کنید. عدم انجام مراحل بالا منجر به عدم تایید ثبت نام شما دوستان خواهد بود.

لینک ثبت نام در آزمون های آکادمی معماران جوان

 

 توجه کنید پس از اعمال پروسه ثبت نام و دریافت کدداوطلبی ۵ رقمی، داوطلبین موظف هستند تا کدداوطلبی خود را به همراه تصویر شناسنامه خود به شماره اکانت تلگرام ۰۹۳۸۷۳۷۵۲۷۶ مهندس یغمایی ارسال کنند. توجه کنید این شماره تنها به پیام های تلگرام پاسخ می دهد و خط مکالمه تلفنی آن مسدود است لذا از تماس خودداری نمایید.

جهت مشاهده برنامه ریزی آزمون های آنلاین جدول زیر را مشاهده نمایید.

 

 

 


 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code