نمونه سئوالات تالیفی ویژه قبولی در آزمونهای نظام مهندسی معماری

نمونه سئوالات تالیفی ویژه قبولی در آزمونهای نظام مهندسی معماری

آزمون نظارت و اجرای نظام مهندسی معماری آزمون‌های تست محور هستند.

برای رسیدن به تسلط روی مباحث مقررات ملی ساختمان باید مهارت تست‌زنی خود را بالا برده و با نحوه طرح سوالات آشنا شوید. دستیابی به نمونه سئوالات تالیفی ویژه قبولی در آزمونهای نظام مهندسی معماری از جمله موارد بسیار مهم جهت تسلط داوطلبین است.
پیشنهاد ما به داوطلبان آزمون‌های نظام مهندسی این است که بعد از مطالعه مباحث مقررات ملی ساختمان تست‌های آن مبحث را در زمان محدود بزنند . سپس به تحلیل کارنامه خود پرداخته و تعداد غلط و صحیح خود را بررسی کنند. همچنین دلیل پاسخ ندادن به بعضی از تست‌ها را بیابند تا در مطالعه مبحث بعدی این مشکل را برطرف کنند. آزمون‌های آزمایشی مرحله‌ای به همراه دانلود نمونه سئوالات تالیفی ویژه قبولی در آزمونهای نظام مهندسی معماری با این رویکرد در حال برگزاری است.

اولویت بندی در تست زنی

اولویت تست‌هایی که به شما پیشنهاد می‌کنیم، تست‌های آزمون‌های سال‌های گذشته است. به این نکته توجه کنید  تعدادی از مباحث ویرایش شده‌اند و درحال حاضر کتاب‌های تستی که در بازار موجود است هنوز به روز نشده‌اند. لذا در انتخاب تست‌ها و یا خریداری دانلود نمونه سئوالات تالیفی ویژه قبولی در آزمونهای نظام مهندسی معماری جدید از سایت های دیگر دقت لازم داشته باشید.

نمونه سئوالات تالیفی ویژه قبولی در آزمونهای نظام مهندسی معماری

به همین‌ منظور بر آن شدیم تعداد قابل توجهی از تست‎های تألیفی به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی از مباحثی که ویرایش آن‌ها منابع آزمون‌های بعدی نظام مهندسی است، در اختیار شما داوطلبان گرامی قرار دهیم.

پاسخنامه  نمونه سئوالات تالیفی ویژه قبولی در آزمونهای نظام مهندسی معماری جدید کاملا تشریحی است . به این جهت به راحتی می توانید به کمک پاسخگویی به این سئوالات،پیشرفت خود را تضمین کنید.
به همه عزیزان توصیه می‌شود حتما در تایم مشخص و محدود به پاسخگویی به سوالات اقدام نمایند و بعد از آزمون حتما پاسخنامه تشریحی را با دقت بررسی نمایند. با آرزوی موفقیت همه داوطلبان

جهت تهیه و دانلود نمونه سئوالات تالیفی ویژه قبولی در آزمونهای نظام مهندسی معماری جدید می توانند از طریق جدول سری مورد نظر را خریداری و دانلود نمایند.

موضوعقیمت و خرید مجموعه
دانلود نمونه سئوالات تالیفی
سری اول
7000 تومان
دانلود نمونه سئوالات تالیفی
سری دوم
7000 تومان

دقت کنید این جدول به مرور در طی زمان های مختلف آپدیت خواهد شد، لذا ماهی یکبار این بخش را بررسی نمایید.

درضمن هنگام خریداری و دانلود نمونه سئوالات تالیفی ویژه آزمون های نظارت و اجرا معماری نظام مهندسی جدید،توجه کنید نام نام خانوادگی، ایمیل و شماره موبایل خود را با دقت وارد نمایید. و هنگام واریز بدون خارج شدن از پنجره ای، مستقیم به لینک دانلود متصل می شوید . اگر به دلیل بی دقتی پنجره دانلود را بسته اید،می توانید به ایمیل خود مراجعه کنید و لینک دانلود را از داخل inbox یا spam دریافت کنید.

در صورتی که به هیچ طریقی موفق به دانلود آن نشدید دقت کنید به شماره تلگرام ۰۹۳۸۷۳۷۵۲۷۶ ایمیل و نام نام خانوادگی خود را کمتر از ۲۴ ساعت پس از خرید ارسال کنید. همکاران مشکل را بررسی خواهند کرد.

هر فایل پس از واریز تنها ۳ روز مهلت دانلود دارید لذا دقت نمایید به هر مشکلی برخوردید قبل از انقضای لینک اقدام نمایید.

با عضویت در کانال و گروه تلگرام آکادمی معمارن جوان سئوالات و ابهامات خود را در خصوص مطالب موحود در مباحث نیز عنوان کنید.آکادمی معماران جوان ارائه دهنده آموزشهای آنلاین و رایگان خواهد بود.

جهت دسترسی به بخش پشتیبانی سایت (گروه ها و کانالهای آکادمی معماران جوان) کافیست از طریق لینک زیر اقدام کنید.

کانال های آموزشی تلگرام ویژه آکادمی معماران جوان

2 Replies to “نمونه سئوالات تالیفی ویژه قبولی در آزمونهای نظام مهندسی معماری”

    • Arefeh.ne

      سلام سئوالات آزمونهای آزمایشی تالیفی دوره مهر ۹۶ است. در واقع برای دوره گذشته است.هر سری شامل ۷۰ تست است (و فقط از مباحثی است که تغییر نکرده)مباحثی که ویرایش جدید چاپ شدند در این بخش موجود نیست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code